Search Close
Scroll Scroll

Gelecegin
girişimcisi olmak için adım at

ATÖLYE ve İstanbul Bilgi Üniversitesi ortaklığında hayata geçirilen LITE: öğrenme, inovasyon, teknoloji ve girişimcilik eğitimine yönelik ilerici bir yüksek lisans programıdır. LITE:, öğrencilerine, yarının girişimcileri olmaları için fikirlerini uygulamaya koymada gerekli bilgi ve beceriyi sunarak, bir üniversitede hibrit öğrenmenin sınırlarını araştırır.

Kendini tekrar tanımla:

Biz, uydurma bir dünya görüşü teklif etmiyoruz. Sistemsel düşünmek ve günümüzün gerçekliğine ışık tutan yenilikçi fikirler geliştirmek için özgün, bütüncül ve bireysel bir bakış açısı sağlıyoruz. LITE, bir yüksek lisans programından fazlasıdır; kendinizi yeniden tanımlamanız ve yenilenmeniz için bir şanstır.

Yeniden Yorumla:

Dünyayı yorumlamadan, bir parçasını oluşturduğunuz sistemleri anlayamazsınız. Sistemleri yorumlamadan, organizasyonları kavrayamazsınız ve organizasyonları kavramaksızın kendinizi anlayamazsınız.

Haberler

SWSW 17.03.2019

SWSW 2019 sona erdi

Dünyanın en büyük dijital inovasyon etkinliği SXSW, bu yıl 8-17 Mart tarihleri arasında Teksas’ın Austin kentinde gerçekleşti. Konuşmalar, yeni ürünler ve öne çıkan trendler için festivali günbegün takip eden Bigumigu’nun içeriklerine göz atabilirsiniz.

Bio Close