Search Close
Scroll Scroll

ATÖLYE ve İstanbul Bilgi Üniversitesi ortaklığında hayata geçirilen LITE: öğrenme, inovasyon, teknoloji ve girişimcilik eğitimine yönelik ilerici bir yüksek lisans programıdır. LITE:, öğrencilerine, yarının girişimcileri olmaları için fikirlerini uygulamaya koymada gerekli bilgi ve beceriyi sunarak, bir üniversitede hibrit öğrenmenin sınırlarını araştırır.

Kendini tekrar tanımla:

Biz, uydurma bir dünya görüşü teklif etmiyoruz. Sistemsel düşünmek ve günümüzün gerçekliğine ışık tutan yenilikçi fikirler geliştirmek için özgün, bütüncül ve bireysel bir bakış açısı sağlıyoruz. LITE, bir yüksek lisans programından fazlasıdır; kendinizi yeniden tanımlamanız ve yenilenmeniz için bir şanstır.

Yeniden Yorumla:

Dünyayı yorumlamadan, bir parçasını oluşturduğunuz sistemleri anlayamazsınız. Sistemleri yorumlamadan, organizasyonları kavrayamazsınız ve organizasyonları kavramaksızın kendinizi anlayamazsınız.

Haberler

imece 04.02.2018

Sosyal, kültürel ve çevresel meselelere yaratıcı çözümler üretmek için bizim kadar tutkulu gençler aranıyor!

Şehrinde daha çevre odaklı ve erişilebilir ulaşım imkânları olsun mu istiyorsun? Plastik atıkların geri dönüştürülmesini, toplumsal cinsiyet eşitliği olan sınıf ve çalışma ortamları yaratılmasını önemsiyor musun? İşte bunun gibi sosyal, kültürel ve çevresel meseleleri gençlerle birlikte çözmek icin imeceLAB’i hayata geçiriyoruz! Açık inovasyon yaklaşımı ile gençler yenilikçi fikirleri ile çözümün ortağı olacaklar. Çözüm üretmeye tutkulu imeceLAB komünitesinin parçası olan gençler, o alanın paydaşı olan kurum ile belirlenen “meseleler” odağında projeler geliştirecekler.

Bio Close