Search Close
Scroll Scroll

ATÖLYE ve İstanbul Bilgi Üniversitesi ortaklığında hayata geçirilen LITE: öğrenme, inovasyon, teknoloji ve girişimcilik eğitimine yönelik ilerici bir yüksek lisans programıdır. LITE:, öğrencilerine, yarının girişimcileri olmaları için fikirlerini uygulamaya koymada gerekli bilgi ve beceriyi sunarak, bir üniversitede hibrit öğrenmenin sınırlarını araştırır.

Kendini tekrar tanımla:

Biz, uydurma bir dünya görüşü teklif etmiyoruz. Sistemsel düşünmek ve günümüzün gerçekliğine ışık tutan yenilikçi fikirler geliştirmek için özgün, bütüncül ve bireysel bir bakış açısı sağlıyoruz. LITE, bir yüksek lisans programından fazlasıdır; kendinizi yeniden tanımlamanız ve yenilenmeniz için bir şanstır.

Yeniden Yorumla:

Dünyayı yorumlamadan, bir parçasını oluşturduğunuz sistemleri anlayamazsınız. Sistemleri yorumlamadan, organizasyonları kavrayamazsınız ve organizasyonları kavramaksızın kendinizi anlayamazsınız.

Haberler

ATÖLYE 17.03.2019

Designer-in-Residence: Giyilebilir Teknolojiler

ATÖLYE, inovasyon ve yaratıcılığı harmanlayarak yenilikçi tasarımları hayata geçirdiği “Designer-in-Residence” programının üçüncü edisyonu “Giyilebilir Teknolojiler" için açık çağrı yapıyor. Son başvuru tarihi 12 Nisan!

Bio Close